Александр Сытин: "Россия беременна революцией"

  • 17:18
  • 31 Марта 2017
  • , 553
Александр Сытин: "Россия беременна революцией"

У першій частині програми #ПРОЕКТЯНКОВСЬКОГО ми обговорили це питання із нашими гостями: Олександром Ситіним (російський політолог та історик) та Миколою Маламужем (голова Служби зовнішньої розвідки України 2005-2010 рр.).

У ході обговорення підняли і тему нещодавніх подій в Росії.

Нагадаємо, що 26 березня, різними містами Росії прокотилися антикорупційні несанкціоновані мітинги пов’язані з публікацією розслідування щодо незадекларованої нерухомості глави уряду Дмитра Медведєва. Найгарячіше було у Москві — силовики застосовували проти людей сльозоточивий газ та силу. За останніми даними, тільки у Москві було затримано щонайменше 1030 осіб. Кульмінаційним моментом стало затримання опозиціонера Олексія Навального, також було затримано всіх співробітників фонду Навального. У  Фонді Навального повідомили, що з їхнього офісу винесли всю техніку.

Затримували і простих мітингувальників, навіть неповнолітніх.

«Россия беременна революцией. Но когда это будет и началось ли это сейчас – этого я не могу сказать» — саме так Олександр Ситін висловив свою думку про настрої, що панують в Росії.

Обговорили також і вбивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, який був одним із ключових свідків російської агресії проти України і справи про держзраду екс-президента України Віктора Януковича. Він утік наприкінці минулого року з Москви до Києва і був застрелений 23 березня біля готелю «Прем’єр-Палас» у центрі української столиці, коли прямував на зустріч зі ще одним колишнім російським депутатом Іллею Пономарьовим.

З приводу цієї справи своєю думкою поділився Микола Маломуж:

«Объективно, есть в этом стратегический интерес России – запугать любых политиков, которые пребывают на территории нашего государства, тем боле получают гражданство, тем более выступают свидетелями в суде. Но нужно рассматривать и другие версии».

Аби дізнатись усі деталі дивіться повний випуск програми #ПРОЕКТЯНКОВСЬКОГО на Чорноморці.