Новини України в зоні АТО – чи все так безхмарно?

  • 17:13
  • 19 Мая 2017
  • , 239
Новини України в зоні АТО – чи все так безхмарно?

Окуповані території Сходу доводять: Донбас – це Україна. Якщо деякі українці з материкової частини країни вже зневірилися у тому, що східні області повернуться до мирного життя у складі України, самі жителі Сходу не втрачають упевненості: інакше бути й не може, адже Донбас – це Україна. Війна, що триває на Сході, давно визнана «гібридною», адже поєднує в собі не лише військові дії, а й інформаційну війну. Тому, аби перемогти ворога, підключаються не лише українські бійці, а й місцеві жителі, намагаючись підняти патріотичний дух населення та висловити всім свою істинну думку.

Проте чимало жителів Донбасу не підтримують бадьорий дух вільної України і задовольняються тим, що є…

Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського Інституту Майбутнього: «Людина знає, що вона незадоволена, коли вона має, з чим порівняти. Вона порівню з тим, що сусід живе краще, що в сусідній країні живуть краще. Але для цього вона мусить отримувати цю інформацію»

Валентин Торба, журналіст: «Інформація з вільної України поступає дуже скупо. Головне джерело інформації – це люди, які приїздять з вільної України. Зазвичай, що вони бачать? По-перше, вони бачать корупцію на блокпостах…»

Тож, хороших вістей не чекати? Чи плюсів у нас більше?

Шукали відповіді у програмі #ПРОЕКТЯНКОВСЬКОГО. Деталі – у відео.