Обмеження чи повне зняття недоторканності?

  • 12:16
  • 05 Июля 2017
  • , 496
Обмеження чи повне зняття недоторканності?

Олеся Яхно-Бєлковська: «Можливо депутатам варто говорити не про повне зняття депутатської недоторканності, а про її обмеження, для того, щоб депутатська недоторканість не ставала механізмом уникати будь-якої відповідальності».

В українському політичному тераріумі не менш спекотно, аніж за вікном. Парламентарі та високопоставлені чиновники гаряче дискутують про те, чи варто скасувати інститут депутатської недоторканності. Зазвичай цю «вічну» тему дістають з-під сукна в період виборів. Але наразі позапланового волевиявлення на горизонті не видно. У чому ж тоді річ?

Невдовзі після призначення на посаду головного слідчого країни, Юрій Луценко заявив, що пріоритетом його діяльності буде полювання на високопоставлених чиновників-корупціонерів. Схоже, найбільшу кількість мішеней Юрій Віталійович побачив на парламентському полі.

Дізнавайтесь усе #важливе про депутатську недоторканість та інші #актуальні події сьогодення у програмі #ВажливоPRO із Денисом Зепсеном та журналістом і політологом Олесею Яхно-Бєлковською.