#PRO те, як Росія підігріває страх українців

  • 17:48
  • 02 Июня 2017
  • , 418
#PRO те, як Росія підігріває страх українців

Як повідомило виданню джерело в правоохоронних органах, жертвою стрілянини на Подолі в Києві виявився росіянин Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачують у замаху на президента Володимира Путіна. Зокрема, за даними поліції, Осмаєв із дружиною Аміною Окуєвою домовилися про інтерв’ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером із Le Monde в Києві на вулиці Кирилівській. При зустрічі Вернер дістав із коробки пістолет «Глок» і вистрілив у груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила в нападника.

У нападника на екс-керівника миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва та його дружину, екс-бійця полку «Київ» Аміну Окуєву, було вилучено паспорт громадянина України, його достовірність буде перевірено слідством.

Кілера Артура Денісултанова-Курмакаєва, який стріляв в Адама Осмаєва і Аміну Окуєву, вже допитують правоохоронці.

#ВажливоPRO замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, а також #PRO бійку в Київраді, розслідування резонансних справ, газовий конфлікт та інше #важливе дивіться у нашій програмі з гостею у студії – головним редактором «Української правди» Севгіль Мусаєвою-Боровик.

Севгіль Мусаєва-Боровик: «Росія постійно намагається тримати дестабілізовану ситуацію в Україні для того, щоб ми всі боялися, щоб жодним чином не були впевнені, що завтра це не станеться з тобою чи твоїми близькими. І це відчуття страху постійно підкріплюється».