Санкції проти РФ: Продовжити не можна зменшити

  • 12:53
  • 26 Июня 2017
  • , 245
Санкції проти РФ: Продовжити не можна зменшити

Володимир Фесенко: «Франція, будемо відверто казати, русофільська країна. А от позиція Макрона щодо збереження санкцій відповідає українським інтересам»

Лідери Євросоюзу прийняли рішення про продовження економічних санкцій щодо Росії, запроваджених у відповідь на агресію проти України. Перед тим президент Європейської ради Дональд Туск за результатами першої частини саміту ЄС в Брюсселі в четвер, 22 червня, заявив: «Традиційно канцлер Німеччини і президент Франції проінформують про ситуацію в Україні і поточний стан справ щодо виконання Мінських домовленостей. Це повинно дозволити нам продовжити економічні санкції проти Росії на наступні шість місяців», — сказав Туск. Відзначимо, для продовження секторальних санкцій проти Росії не потрібне рішення лідерів країн-членів ЄС, а достатньо рішення на рівні послів.

Докладніше #PRO санкції проти РФ, Мінські домовленості, зустріч Порошенка та Трампа, обмін полоненими з бойовиками та інше #важливе дивіться у програмі #ВажливоPRO із гостем у студії – головою правління ЦППД «Пента» Володимиром Фесенком.