Варто чи ні продавати українську землю?

  • 17:47
  • 09 Июня 2017
  • , 206
Варто чи ні продавати українську землю?

Інтерес до земельної реформи не вщухає протягом 25 років. Тоді вона розпочалася, але позитивних результатів не досягнуто й досі. Причина цього — у відсутності чіткого бачення цілей реформи. Вони не були сформульовані та озвучені раніше і не мають чіткості зараз. Складається враження, що врешті все було націлене лише на перерозподіл землі. Спочатку великі надії покладалися на приватизацію земель, передачу їх з державної у приватну власність. Потім — на паювання.

Серед депутатів є дві позиції: одні вважають, що варто скасовувати мораторій, інші – що це поки не на часі.

Вадим Івченко: «У нас досить багато різних тіньових схем, з якими треба розібратися. І головне – покажіть мені покупця. Продавці зрозумілі, а хто буде покупцем?»

Проте, ті, хто виступає за продаж землі, впевнені, що разом із скасуванням мораторію частково вирішиться і проблема тіньових економічних схем.

Остап Єднак: «Коли держава тобі не дає легальної змоги щось зробити, зазвичай бізнес шукає напівлегальні та нелегальні шляхи, що сприяє розвитку тіньової економіки»

Тож варто чи ні продавати українську землю?

Про це Олександр Янковський говорив у програмі #ПРОЕКТЯНКОВСЬКОГО із депутатами ВРУ Вадимом Івченком та Остапом Єднаком.

Подробиці – у відео!