#ВажливоPRO про донорів для української економіки

  • 13:30
  • 26 Июня 2017
  • , 182
#ВажливоPRO про донорів для української економіки

Олександр Коломійцев: «Що таке інвестиція? На сьогоднішній день це дійсно кров економіки України».

Верховна Рада повинна ухвалити низку законопроектів для отримання макрофінансової допомоги від Євросоюзу. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє прес-центр міністерства. Вчора він провів зустріч з очільником представництва Євросоюзу в Україні Хьюгом Мінгареллі. Під час цього вони обговорили низку законопроектів, які необхідно ухвалити, аби виконати зобов’язання в рамках угоди про асоціацію з ЄС. До того ж, ці зміни потрібні для отримання макрофінансової допомоги від Євросоюзу. Це, зокрема, проекти закону щодо митного контролю, уповноважених економічних операторів, бухгалтерського обліку та фінзвітності, аудиторської діяльності тощо.

«Ми сподіваємося на консолідацію політичних сил та швидке прийняття необхідних законопроектів. Україні не варто зараз уповільнювати темп. Адже це вкрай важливо для її подальшого сталого розвитку», — наголосив Мінгареллі.

#PRO допомогу Україні, індустріальні парки та інші #важливі економічні теми говорили у нашій програмі разом із гостем у студії – директором ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» Олександром Коломійцевим.