Коротко про короткий метр

  • 15:19
  • 24 Марта 2017
  • , 51
Коротко про короткий метр

У квітні пройде уже шостий Київський міжнародний фестиваль короткометражного фільму, який привертає до себе увагу чималої кількості не лише українських, а й зарубіжних глядачів та режисерів.

У всьому світі короткий метр набирає стрімку популярність. Сьогодні тривалість відео, в тому числі і в Інтернеті, тяжіє до ультракороткої форми. Фільммейкери все більше експериментують з короткометражним кіно, вивчаючи і розвиваючи його. А все тому, що власне короткий метр може найбільш швидко реагувати на будь які події та передавати їх до глядача не просто у вигляді клішованих новин в Інтернеті.

Як короткий метр допомагає відкрити для іноземних режисерів Україну на світовій мапі кіно, над чим сьогодні эксперементують режисери та які перспективи відкриваються молодим талантам, говоримо з Кирилом Марікуцею, директором фестивалю Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF).

Кирило Марікуца: «Цього року буде рекордна кількість стрічок, показів, значно збільшилась кількість іноземних гостей, які відвідають фестиваль».

Деталі в програмі «Культурна країна» з Тетяною Іванською на Чорноморській ТРК.